brno / 7. 3. / art

praha / 21. 3. / aero

č. budějovice / 10.-12. 4. / kotva

Slideshow online

Díky velkorysosti některých autorů, kteří se zúčastnili předchozích ročníků Fotojatek, máte možnost zhlédnout jejich prezentace v dobré kvalitě online na YouTube (případně na Vimeo). Pro přehlednost jsme je rozdělili do několika vágních kategorií: neberte je, prosím, doslova. Mnohé z prezentací lze navíc zařadit hned do několika z nich.

Vzhledem k počtu prezentací a k tomu, že by na těchto stránkách obsahovaly logo YouTube, nabízíme zde pouze odkazy na jednotlivé kousky přímo na YouTube.

 

Dokument

Donald Weber – Interrogations

Jiří Hanke – Kladno

Matt Stuart Shoots People

Jiří Turek – cityLAB

Jindřich Štreit – Práce / Work

David Boukal – Indické deníky / India Diaries

Jan Zatorsky – Trainliving

Evžen Sobek – Má vlast / Modrý život

Tomáš Pospěch – Look at the Future

Tomáš Pospěch – Bezúčelná procházka (Aimless Walk)

Lenka Pužmanová – Baarovka

František Dostál – Letní lidé / Summer People

Tommaso Ausili – Hidden Death

Sergej Prokudin–Gorskij – Russia 1905–1915

Jean–Marc Carracci – Homo Urbanus Europeanus

 

Portrét

Donald Weber – Interrogations

Jan Langer – Století / The Faces of Time

Barbora Kuklíková – Matky/Dcery – In Ty My Ta

Jan Zatorsky – Trainliving

Sergej Prokudin–Gorskij – Russia 1905–1915

 

Konceptuální, výtvarná a inscenovaná fotografie

Nick Veasey – X–ray

Johann Ryno de Wet – Underland

Cecylia Malik – 365 Trees

Akos Czigany – Skies (Nine Inch Nails – Ghosts IV)

Akos Czigany – Skies (Arvo Pärt – Pari Intervallo)

Jiří Turek – cityLAB

Věra Stuchelová – Hyperreality

Pavel Maria Smejkal – STARS

Tomáš Pospěch – Krajinky.jpg / Small_sceneries.jpg

Michal Macků – Uhlotisky / Carbon prints

Michal Macků – Geláže / Gellages

Ilkka Halso – Forest of Sponsors / Restoration / Museum of Nature

Gohar Dashti – Today's Life and War

Alizare – Silhouette

Anja Jensen

Elina Brotherus – Time Piece I

 

Krajina

Johann Ryno de Wet – Underland

Jan Jedlička – Il Cerchio / The Circle

Jan Hodač – Fabrica Bohemica

Elina Brotherus – Time Piece I

Christopher Herwig – Soviet Bus Stops / Propaganda

Ilkka Halso – Forest of Sponsors / Restoration / Museum of Nature

 

humor / absurdita

Jiří Hanke – Kladno

Matt Stuart Shoots People

Cecylia Malik – 365 Trees

Tomáš Pospěch – Look at the Future

Tomáš Pospěch – Bezúčelná procházka (Aimless Walk)

Jan Zatorsky – Trainliving

Evžen Sobek – Má vlast / Modrý život

František Dostál – Letní lidé / Summer People

Christopher Herwig – Soviet Bus Stops / Propaganda